دانشجویان رشته عمران - آبفای دانشگاه عباسپور
کلاس فعال و منسجم
سه شنبه 31 شهریور 1388
سلام..من واقعا از تمامی شما دوستان عذر میخوام.بنده تو این چند روز درگیر برنامه مودت شما عزیزان بودم که به نحو احسنت برگزار بشه.ایشالا 5 شنبه ساعت 3-4 برنامه ای از طریق انجمن برگزار خواهد شد و اونجا در خدمتتون هستم.
عرض کنم که در جواب سوالاتون بگم که:
معمولا در ترم یک غیر از 5 شنبه ها یک روز خالی دیگه هم دارین که برنامه هاتون رو در روز مودت بهتون میدیم.
و اینکه نه متاسفانه نمیخواستم دلسردتون کنم ولی حقیقتیه اونم اینکه نه تنها وایرلس نداره بلکه سرعت اینترنت سایت دانشگاه هم خیلی پایینه و سرعت دانلود حداکثر به 42 میرسه.همه اینها دردهای واقعیه که ما باهاش دست و پنجه نرم می کنیم میاین شما هم به جمع ما می پیوندید.
و اینکه تا به امسال نسبت دانشجویان دختر به پسر 1 به 4 بوده یعنی در ازای هر 4 پسر یه دختر ولی گویا نسبت ها برای شما برداشته شده من خبری از تعدادتون ندارم به تفکیک جنسیت ایشالا که شما تعدادتون متعادل باشه.
5 شنبه می بینمتون.خوشحال میشم بیشتر با هم آشنا بشیم هر چند که باز معذرت میخوام از دیر آپ شدن وبلاگ.در گیر مودت بودیم.
فعلا.یا حق
نوع مطلب : عمومی، مقالات علمی، همکلاسی ها ...، 
برچسب ها :
سلام...
اینکه چرا شبانه ها 3 روز و روزانه ها 5 روز فزصت ثبت نام دارن خب واضحه..چون تعداد روزانه ها بیشتر از شبانه هاست و خب مسلما وقت بیشتری برای ثبت نامشون لازمه و راجع به تعداد واحد ها باید بگم نمی دونم ولی فکر نمی کنم اینجور باشه .شبانه ها با روزانه ها فرقی ندارن حتی در مدرک هم ذکر نمیشه که شبانه هستند یا روزانه تنها تفاوتشون اینه که روزانه ها مهر و شبانه ها بهمن میان و شبانه ها باید برای ثبت نام هزینه پرداخت کنن.همین.واحدهاشون هم فرقی نداره.
در پاسخ به یکی دیگر از عزیزان بگم که بچه های ساختمان های آبی وبلاگی ندارند تا جایی که ما با اونها در ارتباطیم.اگه وبلاگی بزنن و داشته باشن ما حتما لینک می کنیم.
نوع مطلب : عمومی، همکلاسی ها ...، 
برچسب ها :
جمعه 27 شهریور 1388
سلام...ار حاشیه می گذرم میرسم به جواب سوالاتون:
ادامه مطلب رو بخونین...ادامه مطلب


نوع مطلب : عمومی، همکلاسی ها ...، 
برچسب ها :
پنجشنبه 26 شهریور 1388
سلامی دوباره و امیدوارم در این روزهای آخر ماه مبارک نهایت استفاده رو ببرین.
خدمت دوست های خوبم بگم که ترم اول  انتخاب رشته ای ندارین،بلکه خود دانشگاه حدود 16 واحد انتخاب می کنه.(هر چند در دانشگاهمون واژه ای به نام انتخاب واحد تقربا وجود نداره .میاین به ترم دوم  متوجه میشین.اینجا هر درسی بهتون برسه باید بر دارین)ساعت هاش رو راستش رو بخواین چی بگم والا..معمولا کلاسها 8 شروع میشه و در ترم یک تا 4 عصر ادامه داره...
برای تغییر رشته هم بگم که اگه میخواین تغییر رشته بدین باید دو ترم معدلتون 14 به بالا بشه در این صورت می تونین  تغییر رشته بدین،که این ترم یکی از بچه های سد به آبفا تغییر رشته داد.
دوست خوبم عرفان جان،منم تعجب می کنم میشنوم ولی خب باید بگم که ممکنه ایشون رتبه منطقه دو باشه و شما 1...در هر صورت اگه نسبت به رشتتون اطلاعات ندارین من توصیه می کنم که یه مقدار راجع به رشته قبولیتون تحقیق کنین شاید از رشته ای که قصد داشتی قبول شی بهتر باشه و بازار کارش بهتر باشه..ولی اگه واقعا خیلی ناراحتی می تونی دو ترم صبر کنی و تغییر رشته بدی...
رشته ساختمان از لحاظ آینده کاری و اینکه می تونین ارشد عمران عمران و ... شرکت کنین خب خیلی عالیه ولی آبفا از لحاظ کار و اینکه خیلی راحت میشه قبولی گرفت و کار بهتری داره و واحد های روتین و نسبتا ساده ای داره در ترم های بالا خب کمی بهتره...کلا آبفا پرچمش بالاست.

خیلی خوشحالم که می بینم شما 88 ایا خیلی به دنبال رشته و دانشگاهتونین.خوشحال میشیم بتونیم کمکی کنیم.التماس دعا یا حق
نوع مطلب : عمومی، همکلاسی ها ...، 
برچسب ها :
چهارشنبه 25 شهریور 1388
سلام..خدمت دوست گلم بگم که موددت در واقع جشن که نمیشه گفت یه برنامه ایه که شما رو بیشتر با روند دانشگاه وبعضا با مسؤلین دانشگاه آشنا می کنه و نصیحت و پند و اندرز که آقا درس بخون،آقا دنبال بحث سیاسی نرو آقا....بعد از صحبت بسیار طولانی رئیس دانشگاه و مسؤلین یه سری هدایا اهدا میشه.به ما که کیف دادن و به سه نفر اول هر گروه فلش می دن.ولی خب مودتی که انجمن می خواد بگیره کلا با این مودت  فرق داره که متاسفانه هماهنگ نشد همزمان با مودت دانشگاه برگزار شه و در هفته آتی مودت دانشگاه اون مودت که خیلی بهتر از این مودت خود دانشگاهه ایشالا برگزار میشه.
دوستای عزیز سوالاتتون رو خوشحال میشیم با ما در میون بذارین..التماس دعا.فعلا
نوع مطلب : عمومی، همکلاسی ها ...، 
برچسب ها :
سه شنبه 24 شهریور 1388
سلامی دوباره...
مجید جان اون زمانی که ما قبول شدیم خدایی هیچکی نیومد به ما توضیح بده و ما یه مقدار دیر با جو دانشگاه آشنا شدیم و این برامون گرون تموم شد...ولی من و محسن نمیخوایم شما هم مثه ما باشین حالا شما بیاین دانشگاه و ترم آغاز شه می بینین که ما 87 تیا اکتیو ترین ورودی این دانشگاه هستیم و دوست داریم  با شما آشنا بشیم.کلا جو دانشگاه خیلی خشکه بیاین میبینین...
مجید جان ایشالا برای شبانه ها هم مثه روزانه ها میایم..از نظر ما فرقی نداره ....
در مورد واحد ها و تفاوتشون اجازه بدین من و محسن یه سر بریم دانشگاه به صورت دقیق براتون می نویسیم که رشته ها چه تفاوت هایی دارن...یه کم صبور باشین.این ایمیل بنده هستش.خوشحال میشم سوالاتتون رو باهام در میون بذارین..
موفق باشین.فعلا
morteza.shallen@yahoo.com
نوع مطلب : عمومی، همکلاسی ها ...، 
برچسب ها :
سلام به بچه های جدید عباسپور...که به 88 ایها معروف شدن.
من مرتضی واشقانی هستم دانشجوی ترم 3 عباسپور در رشته عمران گرایش آب و فاضلاب(اگه به خودم بود می گفتم فقط فاضلاب
) و به کمک آقا محسن این وبلاگ رو برای اهداف گسترده ای راه انداختیم که قصد داریم برای ترم آینده از خود شما 88 ایها برای ارتقاء سطح کیفیش کمک بگیریم.
من و محسن روز دوم ثبت نام شما،دانشگاه بودیم و برای جشن ورودی تون یه سری مصاحبه کردیم با خود شماها.
برام جالب بود که هر ساله سوالای مشابه و دغدغه های مشترکی گریبان گیر خانوادهاست.که امسال هم از این مسئله مستثنا نبود.
سوالایی که آقا اینجا کجاست؟؟کدوم رشته بهتره؟؟چرا علمی کاربردی؟؟؟چرا اسم رشته هاش فرق داره؟؟مدرکش به درد میخوره یا نه؟؟؟استاداش چجوریه؟؟؟برق بهتره یا مکانیک شایدم عمران؟؟؟بازار کار داره؟؟؟برای کارشناسی ارشد مشکل نداره؟؟؟
به خیلی از این شبهات جواب دادیم و یه سری صحبت ها هم اقا محسن کرد...
من چیزی نمی گم منتظر می مونم روز مودت(جشن ورودی)اون موقع خوب متوجه میشین...
در جواب آقا مسعود که بنده افتخار آشنایی با ایشون رو در وبلاگ به دست آوردم بگم که :
مسعود جان خیلی از ما عباسپوری ها شاگردهای خوب و زرنگی هستیم که بنا به دلایلی یا کنکور رو بد دادیم یا ماه های آخر رو ول کردیم(مثه من).و اینکه دوستامون کلی مسخره مون می کنن و می گن این جا کجاست دیگه..خسته نباشی آزاد می رفتی که بهتر بود...زحمت کشیدی اونم چی قبول شدی..عمران آب و فاضلاب؟؟؟یا مثلا سد؟؟به چه درد می خوره؟؟؟من می گم بهترین جواب برای این جور آدمای سطحی نگر سکوته..چرا؟؟
چون ما هر چی قسم و آیه بخوریم که بخدا اینجا سراسریه اینجا رشته هاش با اینکه اسمش به نظر خوب نیست ولی بهترین بازار کار رو داره،هیچکس قبول نمی کنه...ولی می تونی یه کارایی کنی که بعد از مدتی بفهمن نه اینجوریام نیست.می تونی کارای نو و تک بکنی...با این جور کاراست که میشه کمی اعتماد به نفسمون رو ببریم بالا و با افتخار بگیم ما عباسپوری هستیم.کاری که فعلا شما باید انجام بدین اینه که بچسبین به درس و معدلتون رو ببرین بالا و در کنارش یه سری کارای علمی و پژوهشی انجام بدین.اگه مشتاق باشین ما در این رابطه بیشتر کمکتون می کنیم.
فقط نگران دانشگاه و رشته ی قبولیتون نباشین.به هیچ وجه.موفق باشین.
روز مودت می بینیمتون.
نوع مطلب : عمومی، همکلاسی ها ...، اخبار، 
برچسب ها :
سلام عرض شد!
اینم لیست آپدیت شده ی درسای ارائه شدست! فقط معادلات و فیزیک و نداره که اگه تونستم تا فردا جورش می کنم!
اگه کسی اونا رو هم داره لطفا بهم روزها و تاریخ امتحان و استادشو بهم بگه! ممنون!
تو این لیست جدید، درسایی که امروز اضافه کردمو با * مشخص کردم


موفق باشین
نوع مطلب : عمومی، همکلاسی ها ...، حل تمرین، 
برچسب ها :
یکشنبه 22 شهریور 1388
بازم سلام
من موندم تو کف بازدیدکننده های 21 شهریور وبلاگ!!!! 290 نفر!!! دم همتون گرم! 2باره مثل اینکه وبلاگ رونق گرفته!
88 یها برای دریافت جوابهاشون به ادامه مطلب مراجعه کنند!!!


ادامه مطلب


نوع مطلب : عمومی، همکلاسی ها ...، 
برچسب ها : آدرس عباسپور، عباسپور کجاست، انجمن عمران، پژوهش،
شنبه 21 شهریور 1388
بازم سلام
دم این بچه های 88ی گرم که از همه چیز و همه جا گذشتن و به وبلاگ آبفا87 اعتماد کردن و سوالاتشون رو درباره رشته و دانشگامون با ما در میون میذارن.
می تونین جواب سوالای این عزیزان رو تو ادامه مطلب بخونین!ادامه مطلب


نوع مطلب : عمومی، همکلاسی ها ...، 
برچسب ها : عباسپور 88، آبفا 88، ساختمان های آبی 88،
سلام
دیدم بچه های شهرستانی واسشون سخته که لیست درسای ارائه شده رو ببینن، خودم یه لیست تهیه کردم که یه کمک کوچیکیم به اونا کرده باشم. تو این لیست بعضی از درسا وجود نداره ولی به محض اینکه از اون درسا هم مطلع شدم  در لیست جدیدی اونا رو بهتون می دم! منتظر باشین. تو این لیست معادلات و ریاضی کاربردی نیست اگه کسی داره بهم بگه، ممنونش می شم.
از بچه های دیگه هم که لیست کامل رو دارن خواهش می کنم اونو تو wrord واسم تایپ کنن و واسم میل کنن.
میل من: mohsen.antony@gmail.com
امیدوارم که کمکم کنین!
فعلاً
نوع مطلب : همکلاسی ها ...، 
برچسب ها : لیست واحدهای ارائه شده،
سلام
آبفا 88ی ها سلام!!!!
امروز روز اولیه که جواب نهایی کنکور اعلام شده و 88یهامون دارن تو اینترنت دنبال رشته و دانشگاهی که قبول شدن می گردن! یکی از آبفا 88یها (البته شبانه) برام یه پیغام گذاشته بود که جالبه سوال ایشون و جواب منو به ایشون در ادامه مطلب بخونین!

بازم بهتون تبریک می گم!


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
با سلام
داشتم نظرات وبلاگ رو بعد از 1 ماه چک می کردم، دیدم یه تازه وارد برامون نظر گذاشته که می خواد تو دانشگاهمون قبول بشه و در آینده ی نزدیک عباسپوری بشه!! و آدرس دانشگاه رو می خواست، اول پیشاپش قبولی این دوست و دوستان 88ی مون رو تبریک می گم و آدرس دانشگاه رو هم براشون می ذارم:
آدرس دانشگاه صنعت آب و برق (شهید عباسپور):
تهران-فلكه چهرام تهرانپارس- بلوار وفادار شرقی – بلوار شهید عباسپور

نوع مطلب : عمومی، همکلاسی ها ...، 
برچسب ها :

صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
بالای صفحه
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو